<<< strona główna

Dom Na Wodzie - DNW

Dodaj do ulubionych, nie będziesz szukał linku

strona główna

Jak powstawał pierwszy w Polsce Dom Na Wodzie.

 

Marzenia się spełniają! Tak pomyślałem kiedy pierwszy raz zaświtał mi pomysł: Dom Na Wodzie! Wszystko jest pierwsze i nowe. Co tydzień muszę odkrywać "Amerykę" :-) Prawie wszystkie osoby mówią mi, że pomysł jest z kosmosu. Wtedy zawsze odpowiadam, że ludzie byli na księżycu zanim ja się urodziłem, a przecież nie mam już 20 lat...

  Patroni medialni Dom Na Wodzie:


SZCZECINPrzedstawione poniżej zdjęcia stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Ich publikacja w serwisie DNW ma na celu prezentację tradycji i dorobku związanego z rzeką Odrą.

 Szczecin dzisiaj


Jedna, ogromna marina dla DNW !!!

Kompletuje i obrabiam zdjęcia, które wykonałem w Szczecinie. Jeszcze z dzieciństwa pamiętam, że w Szczecinie praktycznie wszędzie jest woda i nabrzeża. Jest to miasto, które jeśli chodzi o potencjał z powodzeniem można porównać do Amsterdamu. 

UWAGA!!! - jeśli masz zdjęcia Szczecina na których widać: kanały, mosty, porty, przystanie, statki  i wszystko co jest związane z wodą w Szczecinie chętnie umieszczę Twoje zdjęcia podając autora.  ( mam jeszcze trochę miejsca na serwerze...:) 

 


^ powrót


Stary Szczecin


Prawie, albo i lepiej niż we Wrocławiu

W dniu kiedy zobaczyłem po raz pierwszy poniższe zdjęcia pojawiły mi sie dwie reakcje. Złość, że świat sie zmienia i coś co kiedyś funkcjonowało nagle przestaje być potrzebne. Oczywiście jestem świadomy, że byłby by bez sensu złościć sie Władzę Ludową, która z dużą konsekwencją zniszczyła żeglugę w Polsce. Mam świadomość, że świat jako taki sie zmienia i do Londynu można polecieć za 250 zł ( razem z kosztami lotniskowymi ), a ładunek z Wrocławia do Szczecina można zawieźć tirem w 5 godzin. Drugie uczucie to podniecenie, bo przecież jeśli już "coś było" to powrót do starego choćby w kilku procentach jest możliwy.

 

 

 


^ powrót

 

Partnerzy DNW

 

Patroni i Przyjaciele DNW

Menu DNW:

Domy Na Wodzie:  Co i dlaczego  I  Gdzie i kiedy   I Bezpieczeństwo  I  Wybór miejsca   I  Jak zbudować

Kalendarium:  2005  I  2006 I  2007 

Partnerzy:  Partnerzy DNW  I  Patroni medialni  I  Przyjaciele  I  Chcesz pomóc?

Napisali o DNW

Aktualności:  Hydrologia  I  Wodowanie

Galeria:  Wrocław  I  Stary Wrocław  I  Szczecin  I  Świat

Księga Gości  

Ciekawe:  Ciekawe Świat

Kontakt  

Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved Copyright

© 2006 by DomyNaWodzie.pl